Eindstand Sportkwis april 22

Controle uitgevoerd door gerechtsdeurwaarder Jo Van Backley

Bij gelijke stand werd in de tabel rekening gehouden met de schiftingsvraag!

PLaatsNaamRonde 1Ronde 2Foto rondeRonde 3Ronde 4Ronde 5Totaal op 126
1Eddy + David161215181623100
2Jordi + Darko1712156172087
3Wannes + Rob1511158162186
4Wesley + Danny14101311162084
5Fabbe + Rosse1613166151682
6Milan + PJ11101313122079
7Fausto + Memmeth1312119151979
8Prince + Jelle512711201974
9Xander + Kenneth139128121872
10Mich + Tibo117137142072
11Bjarni + Tjorven126117142070
12Jef + Ludo149104101663
13Jean + Michel74128101960
14Daniël + Timo12684151560
15Kiki + Quinten7873141655
16Yannick + Robbe + Domingo8474101750
17Lars + Jerco1266571045
18Mauro + Silas668410842
19Dylan + Younes98979042
20Joury + Bavo1110657039
21Jasper + Xoëntho444381538

Hieronder de winnaars per ronde:

RondeNaamPunten
Ronde 1Jordi + Darko17 p
Ronde 2Fabbe + Rosse13 p
Foto rondeFabbe + Rosse16 p
Ronde 3Eddy + David18 p
Ronde 4Prince + Jelle20 p
ABC-rondeEddy + David23 p