Wedstrijden & resultaten

Dit is een voorbeeld Kalender. Als een nieuwe SportsPress-gebruiker, moet je naar jouw dasboard gaan om deze Kalender te verwijderen en een nieuwe Kalenders aan te maken voor jouw inhoud. Veel plezier!

Wedstrijden & resultaten

DatumWedstrijdTijd/resultatenArtikel
KFC.KO.Begijnendijk A — RC.Butsel
HO.Bierbeek — Boutersem United
K.St.Haasrode — VC.Bertem-Leefdaal
KAC.Betekom — F.C. Binkom
SNA.Keiberg B — KDN.United
Korbeek Sp. — KFC.Rap.Wezemaal
Cr.Vissenaken B — SC.Orsmaal
K.St.Haasrode A — RC.Butsel A
KVC.Kessel-Lo 2000 A — SK.Nossegem
VC.Houtem-Oplinter B — K.Halle VV.
Sp.Rotselaar A — VC.Houtem-Oplinter A
VK.Holsbeek — Tielt-Winge 3000
SK.Rummen — Sp.Heide Linter
RC.Butsel B — KA.Goetsenhoven
KFC.Rap.Wezemaal A — St. Meerbeek
RWL.Sport A — SNA.Keiberg A
KV.Tervuren-Duisburg A — FC.Perk A
SC.Aarschot A — FC.Averbode-Okselaar A
KFC.Baal A — VK.Holsbeek A
Sp.Budingen — KVZ.Glabbeek B
St.Neerwinden — RC.Meldert
T.Bunsbeek A — RD.Zoutleeuw
Atlas Linter — Boutersem United B
Boutersem United — KFC.KO.Begijnendijk A
FC.Binkom — HO.Bierbeek
VC.Bertem-Leefdaal — SNA.Keiberg B
KFC.Rap.Wezemaal — VK.Holsbeek
Tielt-Winge 3000 — K.St.Haasrode
RC.Butsel — Korbeek Sp.
KDN.United — KAC.Betekom B
KVZ.Glabbeek B — St.Neerwinden
Boutersem United B — Sp.Budingen
VC.Houtem-Oplinter A — KFC.Rap.Wezemaal A
SNA.Keiberg A — SC.Aarschot A
RC.Meldert — T.Bunsbeek A
KA.Goetsenhoven — Cr.Vissenaken B
SK.Nossegem — KFC.Baal A
RC.Butsel A — KVC.Kessel-Lo 2000 A
FC.Perk A — Sp.Rotselaar A
FC.Averbode-Okselaar A — KV.Tervuren-Duisburg A
St. Meerbeek — K.St.Haasrode A
Sp.Heide Linter — RC.Butsel B
K.Halle VV. — Atlas Linter
SC.Orsmaal — VC.Houtem-Oplinter B
RD.Zoutleeuw — SK.Rummen
VK.Holsbeek A — RWL.Sport A
KFC.KO.Begijnendijk A — FC.Binkom
K.St.Haasrode — KFC.Rap.Wezemaal
HO.Bierbeek — KDN.United
KAC.Betekom B — VC.Bertem-Leefdaal
RC.Butsel — Boutersem United
SNA.Keiberg B — Tielt-Winge 3000
Korbeek Sp. — VK.Holsbeek
Cr.Vissenaken B — Sp.Heide Linter
KVC.Kessel-Lo 2000 A — SNA.Keiberg A
K.St.Haasrode A — SK.Nossegem
VC.Houtem-Oplinter B — Boutersem United B
Sp.Rotselaar A — St. Meerbeek
RWL.Sport A — FC.Averbode-Okselaar A
KV.Tervuren-Duisburg A — VC.Houtem-Oplinter A
KFC.Rap.Wezemaal A — FC.Perk A
KFC.Baal A — RC.Butsel A
SC.Aarschot A — VK.Holsbeek A
Atlas Linter — RC.Meldert
SK.Rummen — KA.Goetsenhoven
T.Bunsbeek A — KVZ.Glabbeek B
RC.Butsel B — SC.Orsmaal
St.Neerwinden — RD.Zoutleeuw
Sp.Budingen — K.Halle VV.
FC.Binkom — RC.Butsel
Boutersem United — Korbeek Sp.
VK.Holsbeek — K.St.Haasrode
VC.Bertem-Leefdaal — HO.Bierbeek
KFC.Rap.Wezemaal — SNA.Keiberg B
Tielt-Winge 3000 — KAC.Betekom B
KDN.United — KFC.KO.Begijnendijk A
Boutersem United B — St.Neerwinden
VC.Houtem-Oplinter A — KFC.Baal A
SNA.Keiberg A — K.St.Haasrode A
T.Bunsbeek A — Atlas Linter
FC.Perk A — VK.Holsbeek A
SC.Aarschot A — KVC.Kessel-Lo 2000 A
RC.Butsel A — Sp.Rotselaar A
St. Meerbeek — KV.Tervuren-Duisburg A
SK.Nossegem — RWL.Sport A
FC.Averbode-Okselaar A — KFC.Rap.Wezemaal A
K.Halle VV. — RC.Butsel B
KA.Goetsenhoven — Sp.Budingen
RD.Zoutleeuw — Cr.Vissenaken B
RC.Meldert — VC.Houtem-Oplinter B
SC.Orsmaal — SK.Rummen
Sp.Heide Linter — KVZ.Glabbeek B
Boutersem United — FC.Binkom
KFC.KO.Begijnendijk A — VC.Bertem-Leefdaal
HO.Bierbeek — Tielt-Winge 3000
KAC.Betekom B — KFC.Rap.Wezemaal
RC.Butsel — KDN.United
SNA.Keiberg B — VK.Holsbeek
Korbeek Sp. — K.St.Haasrode
Cr.Vissenaken B — K.Halle VV.
KVZ.Glabbeek B — SC.Orsmaal
VK.Holsbeek A — St. Meerbeek
VC.Houtem-Oplinter A — SK.Nossegem
Sp.Rotselaar A — SNA.Keiberg A
KV.Tervuren-Duisburg A — K.St.Haasrode A
KA.Goetsenhoven — Boutersem United B
Sp.Budingen — T.Bunsbeek A
St.Neerwinden — Atlas Linter
RC.Butsel B — RC.Meldert
FC.Perk A — FC.Averbode-Okselaar A
KFC.Rap.Wezemaal A — RC.Butsel A
KFC.Baal A — SC.Aarschot A
RWL.Sport A — KVC.Kessel-Lo 2000 A
SK.Rummen — VC.Houtem-Oplinter B
Sp.Heide Linter — RD.Zoutleeuw
FC.Binkom — Korbeek Sp.
K.St.Haasrode — SNA.Keiberg B
VC.Bertem-Leefdaal — RC.Butsel
VK.Holsbeek — KAC.Betekom B
KFC.Rap.Wezemaal — HO.Bierbeek
Tielt-Winge 3000 — KFC.KO.Begijnendijk A
KDN.United — Boutersem United
Boutersem United B — RC.Butsel B
K.St.Haasrode A — KFC.Baal A
VC.Houtem-Oplinter B — Sp.Budingen
KVC.Kessel-Lo 2000 A — VC.Houtem-Oplinter A
SNA.Keiberg A — KFC.Rap.Wezemaal A
K.Halle VV. — SK.Rummen
SC.Orsmaal — Sp.Heide Linter
St. Meerbeek — FC.Perk A
SC.Aarschot A — RWL.Sport A
SK.Nossegem — Sp.Rotselaar A
FC.Averbode-Okselaar A — VK.Holsbeek A
RC.Butsel A — KV.Tervuren-Duisburg A
T.Bunsbeek A — St.Neerwinden
RD.Zoutleeuw — KVZ.Glabbeek B
RC.Meldert — Cr.Vissenaken B
Atlas Linter — KA.Goetsenhoven
FC.Binkom — KDN.United
Boutersem United — VC.Bertem-Leefdaal
KFC.KO.Begijnendijk A — KFC.Rap.Wezemaal
HO.Bierbeek — VK.Holsbeek
KAC.Betekom B — K.St.Haasrode
RC.Butsel — Tielt-Winge 3000
Korbeek Sp. — SNA.Keiberg B
Cr.Vissenaken B — T.Bunsbeek A
KVZ.Glabbeek B — RC.Meldert
VK.Holsbeek A — SNA.Keiberg A
VC.Houtem-Oplinter A — RC.Butsel A
Sp.Rotselaar A — K.St.Haasrode A
KV.Tervuren-Duisburg A — RWL.Sport A
FC.Perk A — SK.Nossegem
KFC.Baal A — KVC.Kessel-Lo 2000 A
St. Meerbeek — FC.Averbode-Okselaar A
KFC.Rap.Wezemaal A — SC.Aarschot A
KA.Goetsenhoven — K.Halle VV.
Sp.Budingen — Atlas Linter
RC.Butsel B — VC.Houtem-Oplinter B
Sp.Heide Linter — Boutersem United B
SK.Rummen — St.Neerwinden
SC.Orsmaal — RD.Zoutleeuw
K.St.Haasrode — HO.Bierbeek
VC.Bertem-Leefdaal — FC.Binkom
KFC.Rap.Wezemaal — RC.Butsel
Tielt-Winge 3000 — Boutersem United
KDN.United — Korbeek Sp.
SNA.Keiberg B — KAC.Betekom B
K.St.Haasrode A — VK.Holsbeek A
Boutersem United B — SK.Rummen
VC.Houtem-Oplinter B — KVZ.Glabbeek B
KVC.Kessel-Lo 2000 A — KFC.Rap.Wezemaal A
SNA.Keiberg A — FC.Perk A
VK.Holsbeek — KFC.KO.Begijnendijk A
Atlas Linter — Cr.Vissenaken B
RC.Meldert — Sp.Heide Linter
RC.Butsel A — St. Meerbeek
RWL.Sport A — KFC.Baal A
SC.Aarschot A — Sp.Rotselaar A
SK.Nossegem — KV.Tervuren-Duisburg A
FC.Averbode-Okselaar A — VC.Houtem-Oplinter A
St.Neerwinden — Sp.Budingen
RD.Zoutleeuw — KA.Goetsenhoven
K.Halle VV. — SC.Orsmaal
T.Bunsbeek A — RC.Butsel B
Boutersem United — KFC.Rap.Wezemaal
KFC.KO.Begijnendijk A — K.St.Haasrode
FC.Binkom — Tielt-Winge 3000
HO.Bierbeek — SNA.Keiberg B
VC.Bertem-Leefdaal — KDN.United
RC.Butsel — VK.Holsbeek
Korbeek Sp. — KAC.Betekom B
Cr.Vissenaken B — St.Neerwinden
KVZ.Glabbeek B — K.Halle VV.
VK.Holsbeek A — RC.Butsel A
VC.Houtem-Oplinter A — K.St.Haasrode A
Sp.Rotselaar A — KVC.Kessel-Lo 2000 A
KV.Tervuren-Duisburg A — KFC.Baal A
RD.Zoutleeuw — RC.Meldert
SC.Orsmaal — Boutersem United B
RC.Butsel B — Atlas Linter
St. Meerbeek — SK.Nossegem
KFC.Rap.Wezemaal A — RWL.Sport A
FC.Averbode-Okselaar A — SNA.Keiberg A
KA.Goetsenhoven — VC.Houtem-Oplinter B
Sp.Heide Linter — T.Bunsbeek A
SK.Rummen — Sp.Budingen
FC.Perk A — SC.Aarschot A
K.St.Haasrode — RC.Butsel
VC.Bertem-Leefdaal — Korbeek Sp.
KAC.Betekom B — HO.Bierbeek
KFC.Rap.Wezemaal — FC.Binkom
Tielt-Winge 3000 — KDN.United
SNA.Keiberg B — KFC.KO.Begijnendijk A
VK.Holsbeek — Boutersem United
K.St.Haasrode A — FC.Averbode-Okselaar A
Boutersem United B — KVZ.Glabbeek B
VC.Houtem-Oplinter B — RD.Zoutleeuw
SNA.Keiberg A — St. Meerbeek
KVC.Kessel-Lo 2000 A — KV.Tervuren-Duisburg A
RC.Meldert — SC.Orsmaal
K.Halle VV. — Sp.Heide Linter
Atlas Linter — SK.Rummen
RC.Butsel A — FC.Perk A
RWL.Sport A — Sp.Rotselaar A
SC.Aarschot A — VC.Houtem-Oplinter A
KFC.Baal A — KFC.Rap.Wezemaal A
T.Bunsbeek A — KA.Goetsenhoven
Sp.Budingen — Cr.Vissenaken B
St.Neerwinden — RC.Butsel B
SK.Nossegem — VK.Holsbeek A
Boutersem United — K.St.Haasrode
KFC.KO.Begijnendijk A — KAC.Betekom B
FC.Binkom — VK.Holsbeek
VC.Bertem-Leefdaal — Tielt-Winge 3000
RC.Butsel — SNA.Keiberg B
Korbeek Sp. — HO.Bierbeek
KDN.United — KFC.Rap.Wezemaal
KVZ.Glabbeek B — Atlas Linter
VC.Houtem-Oplinter A — RWL.Sport A
VK.Holsbeek A — KVC.Kessel-Lo 2000 A
Sp.Rotselaar A — KFC.Baal A
SNA.Keiberg A — SK.Nossegem
KV.Tervuren-Duisburg A — KFC.Rap.Wezemaal A
Sp.Heide Linter — VC.Houtem-Oplinter B
KA.Goetsenhoven — St.Neerwinden
SC.Orsmaal — T.Bunsbeek A
RC.Meldert — Boutersem United B
RC.Butsel B — Sp.Budingen
SK.Rummen — Cr.Vissenaken B
RD.Zoutleeuw — K.Halle VV.
St. Meerbeek — SC.Aarschot A
FC.Averbode-Okselaar A — RC.Butsel A
FC.Perk A — K.St.Haasrode A
K.St.Haasrode — FC.Binkom
HO.Bierbeek — KFC.KO.Begijnendijk A
KAC.Betekom B — RC.Butsel
KFC.Rap.Wezemaal — VC.Bertem-Leefdaal
SNA.Keiberg B — Boutersem United
Korbeek Sp. — Tielt-Winge 3000
Cr.Vissenaken B — RC.Butsel B
VK.Holsbeek — KDN.United
Boutersem United B — RD.Zoutleeuw
KVC.Kessel-Lo 2000 A — K.St.Haasrode A
VC.Houtem-Oplinter A — VK.Holsbeek A
Atlas Linter — VC.Houtem-Oplinter B
T.Bunsbeek A — SK.Rummen
St.Neerwinden — Sp.Heide Linter
K.Halle VV. — RC.Meldert
Sp.Budingen — SC.Orsmaal
SC.Aarschot A — KV.Tervuren-Duisburg A
RC.Butsel A — SNA.Keiberg A
KFC.Rap.Wezemaal A — Sp.Rotselaar A
RWL.Sport A — FC.Perk A
KFC.Baal A — St. Meerbeek
KA.Goetsenhoven — KVZ.Glabbeek B
SK.Nossegem — FC.Averbode-Okselaar A
Boutersem United — KAC.Betekom B
KFC.KO.Begijnendijk A — Korbeek Sp.
VC.Bertem-Leefdaal — VK.Holsbeek
FC.Binkom — SNA.Keiberg B
Tielt-Winge 3000 — KFC.Rap.Wezemaal
RC.Butsel — HO.Bierbeek
KDN.United — K.St.Haasrode
KVZ.Glabbeek B — Cr.Vissenaken B
Boutersem United B — K.Halle VV.
K.St.Haasrode A — SC.Aarschot A
VC.Houtem-Oplinter B — T.Bunsbeek A
VK.Holsbeek A — KFC.Rap.Wezemaal A
SNA.Keiberg A — KFC.Baal A
Sp.Rotselaar A — KV.Tervuren-Duisburg A
RD.Zoutleeuw — Atlas Linter
SC.Orsmaal — St.Neerwinden
RC.Butsel B — SK.Rummen
RC.Meldert — Sp.Budingen
Sp.Heide Linter — KA.Goetsenhoven
St. Meerbeek — RWL.Sport A
FC.Averbode-Okselaar A — KVC.Kessel-Lo 2000 A
SK.Nossegem — RC.Butsel A
FC.Perk A — VC.Houtem-Oplinter A
Boutersem United — HO.Bierbeek
FC.Binkom — KAC.Betekom B
VC.Bertem-Leefdaal — K.St.Haasrode
KFC.Rap.Wezemaal — Korbeek Sp.
Tielt-Winge 3000 — VK.Holsbeek
RC.Butsel — KFC.KO.Begijnendijk A
KDN.United — SNA.Keiberg B
Cr.Vissenaken B — Boutersem United B
VC.Houtem-Oplinter A — St. Meerbeek
Sp.Rotselaar A — VK.Holsbeek A
KVC.Kessel-Lo 2000 A — FC.Perk A
RC.Butsel B — KVZ.Glabbeek B
St.Neerwinden — VC.Houtem-Oplinter B
KA.Goetsenhoven — SC.Orsmaal
T.Bunsbeek A — K.Halle VV.
SK.Rummen — RC.Meldert
Atlas Linter — Sp.Heide Linter
Sp.Budingen — RD.Zoutleeuw
KV.Tervuren-Duisburg A — SNA.Keiberg A
KFC.Rap.Wezemaal A — SK.Nossegem
SC.Aarschot A — RC.Butsel A
KFC.Baal A — FC.Averbode-Okselaar A
RWL.Sport A — K.St.Haasrode A
KVZ.Glabbeek B — SK.Rummen
Boutersem United B — T.Bunsbeek A
K.St.Haasrode A — KFC.Rap.Wezemaal A
VC.Houtem-Oplinter B — Cr.Vissenaken B
VK.Holsbeek A — KV.Tervuren-Duisburg A
SNA.Keiberg A — VC.Houtem-Oplinter A
K.Halle VV. — St.Neerwinden
RC.Meldert — KA.Goetsenhoven
SC.Orsmaal — Atlas Linter
Sp.Heide Linter — Sp.Budingen
RD.Zoutleeuw — RC.Butsel B
RC.Butsel A — RWL.Sport A
St. Meerbeek — KVC.Kessel-Lo 2000 A
FC.Averbode-Okselaar A — Sp.Rotselaar A
FC.Perk A — KFC.Baal A
SK.Nossegem — SC.Aarschot A
Boutersem United B — Sp.Heide Linter
KVC.Kessel-Lo 2000 A — RWL.Sport A
VC.Houtem-Oplinter A — FC.Averbode-Okselaar A
SNA.Keiberg A — VK.Holsbeek A
Sp.Budingen — SK.Rummen
RC.Meldert — KVZ.Glabbeek B
Atlas Linter — St.Neerwinden
KA.Goetsenhoven — RD.Zoutleeuw
T.Bunsbeek A — Cr.Vissenaken B
K.Halle VV. — VC.Houtem-Oplinter B
SC.Orsmaal — RC.Butsel B
St. Meerbeek — Sp.Rotselaar A
RC.Butsel A — K.St.Haasrode A
KFC.Baal A — KV.Tervuren-Duisburg A
SC.Aarschot A — KFC.Rap.Wezemaal A
SK.Nossegem — FC.Perk A
KFC.KO.Begijnendijk A — Boutersem United
K.St.Haasrode — Tielt-Winge 3000
HO.Bierbeek — FC.Binkom
KAC.Betekom B — KDN.United
SNA.Keiberg B — VC.Bertem-Leefdaal
Korbeek Sp. — RC.Butsel
Cr.Vissenaken B — Atlas Linter
KVZ.Glabbeek B — Sp.Budingen
K.St.Haasrode A — VC.Houtem-Oplinter A
VC.Houtem-Oplinter B — KA.Goetsenhoven
VK.Holsbeek A — KFC.Baal A
VK.Holsbeek — KFC.Rap.Wezemaal
Sp.Rotselaar A — SK.Nossegem
KV.Tervuren-Duisburg A — RC.Butsel A
SK.Rummen — K.Halle VV.
RC.Butsel B — Boutersem United B
St.Neerwinden — T.Bunsbeek A
RD.Zoutleeuw — SC.Orsmaal
Sp.Heide Linter — RC.Meldert
RWL.Sport A — SC.Aarschot A
KFC.Rap.Wezemaal A — KVC.Kessel-Lo 2000 A
FC.Averbode-Okselaar A — St. Meerbeek
FC.Perk A — SNA.Keiberg A
Boutersem United — RC.Butsel
FC.Binkom — KFC.KO.Begijnendijk A
VC.Bertem-Leefdaal — KAC.Betekom B
VK.Holsbeek — Korbeek Sp.
KFC.Rap.Wezemaal — K.St.Haasrode
Tielt-Winge 3000 — SNA.Keiberg B
KDN.United — HO.Bierbeek
Boutersem United B — SC.Orsmaal
VC.Houtem-Oplinter A — Sp.Rotselaar A
SNA.Keiberg A — FC.Averbode-Okselaar A
KVC.Kessel-Lo 2000 A — VK.Holsbeek A
T.Bunsbeek A — Sp.Heide Linter
KA.Goetsenhoven — RC.Butsel B
RC.Meldert — RD.Zoutleeuw
K.Halle VV. — Cr.Vissenaken B
St.Neerwinden — SK.Rummen
Sp.Budingen — VC.Houtem-Oplinter B
Atlas Linter — KVZ.Glabbeek B
RC.Butsel A — KFC.Rap.Wezemaal A
SC.Aarschot A — FC.Perk A
KFC.Baal A — K.St.Haasrode A
RWL.Sport A — KV.Tervuren-Duisburg A
SK.Nossegem — St. Meerbeek
KFC.KO.Begijnendijk A — KDN.United
K.St.Haasrode — VK.Holsbeek
HO.Bierbeek — VC.Bertem-Leefdaal
KAC.Betekom B — Tielt-Winge 3000
SNA.Keiberg B — KFC.Rap.Wezemaal
RC.Butsel — FC.Binkom
Korbeek Sp. — Boutersem United
Cr.Vissenaken B — Sp.Budingen
KVZ.Glabbeek B — KA.Goetsenhoven
K.St.Haasrode A — KVC.Kessel-Lo 2000 A
VC.Houtem-Oplinter B — Atlas Linter
VK.Holsbeek A — VC.Houtem-Oplinter A
Sp.Rotselaar A — RWL.Sport A
KV.Tervuren-Duisburg A — SC.Aarschot A
Sp.Heide Linter — K.Halle VV.
RD.Zoutleeuw — Boutersem United B
RC.Butsel B — St.Neerwinden
SC.Orsmaal — RC.Meldert
SK.Rummen — T.Bunsbeek A
St. Meerbeek — SNA.Keiberg A
KFC.Rap.Wezemaal A — KFC.Baal A
FC.Averbode-Okselaar A — SK.Nossegem
FC.Perk A — RC.Butsel A
FC.Binkom — Boutersem United
K.St.Haasrode — Korbeek Sp.
VC.Bertem-Leefdaal — KFC.KO.Begijnendijk A
VK.Holsbeek — SNA.Keiberg B
KFC.Rap.Wezemaal — KAC.Betekom B
Tielt-Winge 3000 — HO.Bierbeek
KDN.United — RC.Butsel
VC.Houtem-Oplinter A — FC.Perk A
SNA.Keiberg A — Sp.Rotselaar A
KVC.Kessel-Lo 2000 A — FC.Averbode-Okselaar A
T.Bunsbeek A — VC.Houtem-Oplinter B
SK.Rummen — SC.Orsmaal
Sp.Budingen — Boutersem United B
K.Halle VV. — KVZ.Glabbeek B
St.Neerwinden — Cr.Vissenaken B
Atlas Linter — RD.Zoutleeuw
KA.Goetsenhoven — Sp.Heide Linter
RC.Meldert — RC.Butsel B
SC.Aarschot A — K.St.Haasrode A
RWL.Sport A — KFC.Rap.Wezemaal A
RC.Butsel A — VK.Holsbeek A
KFC.Baal A — SK.Nossegem
KV.Tervuren-Duisburg A — St. Meerbeek
Boutersem United — KDN.United
KFC.KO.Begijnendijk A — Tielt-Winge 3000
HO.Bierbeek — KFC.Rap.Wezemaal
KAC.Betekom B — VK.Holsbeek
RC.Butsel — VC.Bertem-Leefdaal
SNA.Keiberg B — K.St.Haasrode
Korbeek Sp. — FC.Binkom
Cr.Vissenaken B — SK.Rummen
KVZ.Glabbeek B — T.Bunsbeek A
Boutersem United B — RC.Meldert
K.St.Haasrode A — RWL.Sport A
VC.Houtem-Oplinter B — St.Neerwinden
VK.Holsbeek A — SC.Aarschot A
Sp.Rotselaar A — RC.Butsel A
RD.Zoutleeuw — Sp.Budingen
Sp.Heide Linter — Atlas Linter
SC.Orsmaal — KA.Goetsenhoven
RC.Butsel B — K.Halle VV.
SK.Nossegem — SNA.Keiberg A
KFC.Rap.Wezemaal A — KV.Tervuren-Duisburg A
St. Meerbeek — VC.Houtem-Oplinter A
FC.Perk A — KVC.Kessel-Lo 2000 A
FC.Averbode-Okselaar A — KFC.Baal A
K.St.Haasrode — KAC.Betekom B
VC.Bertem-Leefdaal — Boutersem United
VK.Holsbeek — HO.Bierbeek
KFC.Rap.Wezemaal — KFC.KO.Begijnendijk A
Tielt-Winge 3000 — RC.Butsel
SNA.Keiberg B — Korbeek Sp.
KDN.United — FC.Binkom
Cr.Vissenaken B — RD.Zoutleeuw
KVZ.Glabbeek B — Boutersem United B
K.St.Haasrode A — SNA.Keiberg A
VC.Houtem-Oplinter B — RC.Meldert
VK.Holsbeek A — SK.Nossegem
KV.Tervuren-Duisburg A — KVC.Kessel-Lo 2000 A
K.Halle VV. — T.Bunsbeek A
Sp.Heide Linter — SC.Orsmaal
Sp.Budingen — RC.Butsel B
St.Neerwinden — KA.Goetsenhoven
SK.Rummen — Atlas Linter
RC.Butsel A — SC.Aarschot A
RWL.Sport A — VC.Houtem-Oplinter A
KFC.Baal A — Sp.Rotselaar A
FC.Perk A — St. Meerbeek
KFC.Rap.Wezemaal A — FC.Averbode-Okselaar A
FC.Binkom — VC.Bertem-Leefdaal
Boutersem United — Tielt-Winge 3000
KFC.KO.Begijnendijk A — VK.Holsbeek
HO.Bierbeek — K.St.Haasrode
KAC.Betekom B — SNA.Keiberg B
RC.Butsel — KFC.Rap.Wezemaal
Korbeek Sp. — KDN.United
Boutersem United B — Cr.Vissenaken B
VC.Houtem-Oplinter A — KV.Tervuren-Duisburg A
KVC.Kessel-Lo 2000 A — RC.Butsel A
Sp.Rotselaar A — FC.Perk A
SNA.Keiberg A — RWL.Sport A
SC.Orsmaal — KVZ.Glabbeek B
KA.Goetsenhoven — SK.Rummen
Atlas Linter — K.Halle VV.
RC.Meldert — St.Neerwinden
RD.Zoutleeuw — VC.Houtem-Oplinter B
T.Bunsbeek A — Sp.Budingen
RC.Butsel B — Sp.Heide Linter
SK.Nossegem — KFC.Rap.Wezemaal A
FC.Averbode-Okselaar A — K.St.Haasrode A
SC.Aarschot A — KFC.Baal A
St. Meerbeek — VK.Holsbeek A
K.St.Haasrode — KFC.KO.Begijnendijk A
KAC.Betekom B — Korbeek Sp.
KFC.Rap.Wezemaal — Boutersem United
Tielt-Winge 3000 — FC.Binkom
SNA.Keiberg B — HO.Bierbeek
KDN.United — VC.Bertem-Leefdaal
Cr.Vissenaken B — RC.Meldert
VK.Holsbeek — RC.Butsel
KVZ.Glabbeek B — Sp.Heide Linter
K.St.Haasrode A — Sp.Rotselaar A
VC.Houtem-Oplinter B — RC.Butsel B
VK.Holsbeek A — FC.Perk A
KVC.Kessel-Lo 2000 A — SC.Aarschot A
Atlas Linter — T.Bunsbeek A
Sp.Budingen — KA.Goetsenhoven
K.Halle VV. — RD.Zoutleeuw
SK.Rummen — Boutersem United B
St.Neerwinden — SC.Orsmaal
KFC.Rap.Wezemaal A — SNA.Keiberg A
RWL.Sport A — St. Meerbeek
KV.Tervuren-Duisburg A — SK.Nossegem
RC.Butsel A — FC.Averbode-Okselaar A
KFC.Baal A — VC.Houtem-Oplinter A
FC.Binkom — KFC.Rap.Wezemaal
Boutersem United — VK.Holsbeek
KFC.KO.Begijnendijk A — SNA.Keiberg B
HO.Bierbeek — KAC.Betekom B
RC.Butsel — K.St.Haasrode
KDN.United — Tielt-Winge 3000
Korbeek Sp. — VC.Bertem-Leefdaal
KVZ.Glabbeek B — VC.Houtem-Oplinter B
Boutersem United B — Atlas Linter
VC.Houtem-Oplinter A — SC.Aarschot A
VK.Holsbeek A — K.St.Haasrode A
SNA.Keiberg A — RC.Butsel A
Sp.Rotselaar A — KFC.Rap.Wezemaal A
FC.Averbode-Okselaar A — RWL.Sport A
FC.Perk A — KV.Tervuren-Duisburg A
SK.Nossegem — KVC.Kessel-Lo 2000 A
St. Meerbeek — KFC.Baal A
SC.Orsmaal — Sp.Budingen
KA.Goetsenhoven — T.Bunsbeek A
RD.Zoutleeuw — St.Neerwinden
Sp.Heide Linter — SK.Rummen
RC.Butsel B — Cr.Vissenaken B
RC.Meldert — K.Halle VV.
HO.Bierbeek — Korbeek Sp.
K.St.Haasrode — Boutersem United
KAC.Betekom B — KFC.KO.Begijnendijk A
KFC.Rap.Wezemaal — KDN.United
Tielt-Winge 3000 — VC.Bertem-Leefdaal
SNA.Keiberg B — RC.Butsel
Cr.Vissenaken B — KVZ.Glabbeek B
K.St.Haasrode A — St. Meerbeek
VC.Houtem-Oplinter B — SC.Orsmaal
KVC.Kessel-Lo 2000 A — KFC.Baal A
VK.Holsbeek — FC.Binkom
KV.Tervuren-Duisburg A — Sp.Rotselaar A
RWL.Sport A — SK.Nossegem
RC.Butsel A — VC.Houtem-Oplinter A
KFC.Rap.Wezemaal A — VK.Holsbeek A
SC.Aarschot A — SNA.Keiberg A
FC.Averbode-Okselaar A — FC.Perk A
K.Halle VV. — KA.Goetsenhoven
T.Bunsbeek A — RC.Meldert
St.Neerwinden — Boutersem United B
RD.Zoutleeuw — Sp.Heide Linter
SK.Rummen — RC.Butsel B
Atlas Linter — Sp.Budingen
FC.Binkom — K.St.Haasrode
Boutersem United — SNA.Keiberg B
KFC.KO.Begijnendijk A — HO.Bierbeek
VC.Bertem-Leefdaal — KFC.Rap.Wezemaal
Tielt-Winge 3000 — Korbeek Sp.
KDN.United — VK.Holsbeek
RC.Butsel — KAC.Betekom B
KVZ.Glabbeek B — RD.Zoutleeuw
Boutersem United B — VC.Houtem-Oplinter B
VK.Holsbeek A — FC.Averbode-Okselaar A
VC.Houtem-Oplinter A — KVC.Kessel-Lo 2000 A
Sp.Rotselaar A — SC.Aarschot A
SNA.Keiberg A — KV.Tervuren-Duisburg A
SK.Nossegem — K.St.Haasrode A
St. Meerbeek — RC.Butsel A
KFC.Baal A — RWL.Sport A
FC.Perk A — KFC.Rap.Wezemaal A
SC.Orsmaal — K.Halle VV.
RC.Butsel B — T.Bunsbeek A
Sp.Budingen — St.Neerwinden
RC.Meldert — SK.Rummen
Sp.Heide Linter — Cr.Vissenaken B
KA.Goetsenhoven — Atlas Linter
HO.Bierbeek — RC.Butsel
K.St.Haasrode — KDN.United
KAC.Betekom B — Boutersem United
KFC.Rap.Wezemaal — Tielt-Winge 3000
SNA.Keiberg B — FC.Binkom
Korbeek Sp. — KFC.KO.Begijnendijk A
VK.Holsbeek — VC.Bertem-Leefdaal
Cr.Vissenaken B — KA.Goetsenhoven
K.St.Haasrode A — FC.Perk A
VC.Houtem-Oplinter B — Sp.Heide Linter
KVC.Kessel-Lo 2000 A — Sp.Rotselaar A
KV.Tervuren-Duisburg A — FC.Averbode-Okselaar A
KFC.Baal A — SNA.Keiberg A
KFC.Rap.Wezemaal A — VC.Houtem-Oplinter A
SC.Aarschot A — St. Meerbeek
RC.Butsel A — SK.Nossegem
RWL.Sport A — VK.Holsbeek A
T.Bunsbeek A — SC.Orsmaal
Atlas Linter — RC.Butsel B
St.Neerwinden — KVZ.Glabbeek B
K.Halle VV. — Boutersem United B
SK.Rummen — RD.Zoutleeuw
Sp.Budingen — RC.Meldert
St. Meerbeek — KFC.Rap.Wezemaal A
FC.Averbode-Okselaar A — SC.Aarschot A
SNA.Keiberg A — KVC.Kessel-Lo 2000 A
SK.Nossegem — VC.Houtem-Oplinter A
RC.Butsel A — KFC.Baal A
FC.Perk A — RWL.Sport A
K.St.Haasrode A — KV.Tervuren-Duisburg A
VK.Holsbeek A — Sp.Rotselaar A
K.Halle VV. — Sp.Budingen
Sp.Heide Linter — St.Neerwinden
VC.Houtem-Oplinter B — SK.Rummen
RC.Meldert — Atlas Linter
SC.Orsmaal — Cr.Vissenaken B
RD.Zoutleeuw — T.Bunsbeek A
KVZ.Glabbeek B — RC.Butsel B
Boutersem United B — KA.Goetsenhoven
SC.Aarschot A — SK.Nossegem
Sp.Rotselaar A — FC.Averbode-Okselaar A
KFC.Baal A — FC.Perk A
KFC.Rap.Wezemaal A — K.St.Haasrode A
RWL.Sport A — RC.Butsel A
KVC.Kessel-Lo 2000 A — St. Meerbeek
VC.Houtem-Oplinter A — SNA.Keiberg A
KV.Tervuren-Duisburg A — VK.Holsbeek A
Cr.Vissenaken B — VC.Houtem-Oplinter B
St.Neerwinden — K.Halle VV.
RC.Butsel B — RD.Zoutleeuw
Atlas Linter — SC.Orsmaal
KA.Goetsenhoven — RC.Meldert
Sp.Budingen — Sp.Heide Linter
SK.Rummen — KVZ.Glabbeek B
T.Bunsbeek A — Boutersem United B