Wedstrijden & resultaten

Dit is een voorbeeld Kalender. Als een nieuwe SportsPress-gebruiker, moet je naar jouw dasboard gaan om deze Kalender te verwijderen en een nieuwe Kalenders aan te maken voor jouw inhoud. Veel plezier!

Wedstrijden & resultaten

DatumWedstrijdTijd/resultatenArtikel
United Boutersem B tegen KVZ.Glabbeek B
KFC.Herent A tegen VC. Houtem-Oplinter A
K.St.Haasrode A tegen KFC.Rap.Wezemaal A
Sp.Rotselaar A tegen RC.Butsel A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen SNA.Keiberg A
Sp.Heide Linter tegen ST.Neerwinden
U.Lovenjoel tegen K.Halle VV.
RC.Butsel B tegen RC.Meldert
SK.Waanrode tegen KA.Goetsenhoven
SC.Orsmaal tegen Atlas Linter
VC.Bekkevoort A tegen RD.Zoutleeuw
FC.Averbode-Okselaar A tegen KCVV.Elewijt A
KVC.Haacht A tegen HO.Veltem A
VK.Holsbeek A tegen FC.Perk A
SC.Out-Hoegaarden B tegen VC.Houtem-Oplinter B
KVZ.Glabbeek B tegen SC.Orsmaal
VC. Houtem-Oplinter A tegen VK.Holsbeek A
SNA.Keiberg A tegen FC.Averbode-Okselaar A
ST.Neerwinden tegen U.Lovenjoel
K.Halle VV. tegen RC.Butsel B
RC.Meldert tegen SK.Waanrode
VC.Houtem-Oplinter B tegen United Boutersem B
Atlas Linter tegen Sp.Heide Linter
T.Bunsbeek tegen SC.Out-Hoegaarden B
FC.Perk A tegen K.St.Haasrode A
KFC.Rap.Wezemaal A tegen KVC.Haacht A
RC.Butsel A tegen KFC.Herent A
HO.Veltem A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
KCVV.Elewijt A tegen VC.Bekkevoort A
RD.Zoutleeuw tegen Sp.Rotselaar A
KVZ.Glabbeek B tegen VC.Houtem-Oplinter B
United Boutersem B tegen T.Bunsbeek
KFC.Herent A tegen RD.Zoutleeuw
K.St.Haasrode A tegen KVC.Haacht A
Sp.Rotselaar A tegen KCVV.Elewijt A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen KFC.Rap.Wezemaal A
RC.Butsel B tegen ST.Neerwinden
SK.Waanrode tegen K.Halle VV.
SC.Orsmaal tegen Sp.Heide Linter
SC.Out-Hoegaarden B tegen KA.Goetsenhoven
U.Lovenjoel tegen Atlas Linter
FC.Perk A tegen VC. Houtem-Oplinter A
FC.Averbode-Okselaar A tegen HO.Veltem A
VC.Bekkevoort A tegen SNA.Keiberg A
VK.Holsbeek A tegen RC.Butsel A
VC. Houtem-Oplinter A tegen K.St.Haasrode A
SNA.Keiberg A tegen Sp.Rotselaar A
T.Bunsbeek tegen KVZ.Glabbeek B
KA.Goetsenhoven tegen United Boutersem B
RC.Meldert tegen SC.Out-Hoegaarden B
ST.Neerwinden tegen SK.Waanrode
VC.Houtem-Oplinter B tegen SC.Orsmaal
Atlas Linter tegen RC.Butsel B
Sp.Heide Linter tegen U.Lovenjoel
KFC.Rap.Wezemaal A tegen FC.Averbode-Okselaar A
KVC.Haacht A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
RC.Butsel A tegen FC.Perk A
RD.Zoutleeuw tegen VK.Holsbeek A
KCVV.Elewijt A tegen KFC.Herent A
HO.Veltem A tegen VC.Bekkevoort A
KVZ.Glabbeek B tegen KA.Goetsenhoven
VC.Houtem-Oplinter A tegen RC.Butsel A
K.St.Haasrode A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
KFC.Herent A tegen SNA.Keiberg A
Sp.Rotselaar A tegen HO.Veltem A
RC.Butsel B tegen Sp.Heide Linter
VC.Houtem-Oplinter B tegen T.Bunsbeek
SC.Orsmaal tegen U.Lovenjoel
FC.Perk A tegen RD.Zoutleeuw
FC.Averbode-Okselaar A tegen KVC.Haacht A
VK.Holsbeek A tegen KCVV.Elewijt A
VC.Bekkevoort A tegen KFC.Rap.Wezemaal A
SK.Waanrode tegen Atlas Linter
SC.Out-Hoegaarden B tegen K.Halle VV.
SNA.Keiberg A tegen VK.Holsbeek A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen FC.Averbode-Okselaar A
RC.Meldert tegen KVZ.Glabbeek B
T.Bunsbeek tegen SC.Orsmaal
K.Halle VV. tegen Boutersem United B
St.Neerwinden tegen SC.Out-Hoegaarden B
KA.Goetsenhoven tegen VC.Houtem-Oplinter B
Sp.Heide Linter tegen SK.Waanrode
KFC.Rap.Wezemaal A tegen Sp.Rotselaar A
RD.Zoutleeuw tegen VC.Houtem-Oplinter A
KCVV.Elewijt A tegen FC.Perk A
RC.Butsel A tegen K.St.Haasrode A
HO.Veltem A tegen KFC.Herent A
KVC.Haacht A tegen VC.Bekkevoort A
U.Lovenjoel tegen RC.Butsel B
KVZ.Glabbeek B tegen K.Halle VV.
Boutersem United B tegen St.Neerwinden
KFC.Herent A tegen KFC.Rap.Wezemaal A
VC.Houtem-Oplinter A tegen KCVV.Elewijt A
K.St.Haasrode A tegen FC.Averbode-Okselaar A
Sp.Rotselaar A tegen KVC.Haacht A
SC.Orsmaal tegen RC.Butsel B
SK.Waanrode tegen U.Lovenjoel
VC.Houtem-Oplinter B tegen RC.Meldert
FC.Perk A tegen SNA.Keiberg A
VC.Bekkevoort A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
RC.Butsel A tegen RD.Zoutleeuw
VK.Holsbeek A tegen HO.Veltem A
T.Bunsbeek tegen KA.Goetsenhoven
SC.Out-Hoegaarden B tegen Atlas Linter
SNA.Keiberg A tegen VC.Houtem-Oplinter A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen Sp.Rotselaar A
St.Neerwinden tegen KVZ.Glabbeek B
KA.Goetsenhoven tegen SC.Orsmaal
RC.Butsel B tegen SK.Waanrode
K.Halle VV. tegen VC.Houtem-Oplinter B
Sp.Heide Linter tegen SC.Out-Hoegaarden B
Atlas Linter tegen Boutersem United B
RC.Meldert tegen T.Bunsbeek
KFC.Rap.Wezemaal A tegen VK.Holsbeek A
KVC.Haacht A tegen KFC.Herent A
HO.Veltem A tegen FC.Perk A
RD.Zoutleeuw tegen K.St.Haasrode A
KCVV.Elewijt A tegen RC.Butsel A
FC.Averbode-Okselaar A tegen VC.Bekkevoort A
KVZ.Glabbeek B tegen Atlas Linter
Boutersem United B tegen Sp.Heide Linter
KFC.Herent A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
K.St.Haasrode A tegen VC.Bekkevoort A
VC.Houtem-Oplinter A tegen HO.Veltem A
Sp.Rotselaar A tegen FC.Averbode-Okselaar A
KA.Goetsenhoven tegen RC.Meldert
T.Bunsbeek tegen K.Halle VV.
VC.Houtem-Oplinter B tegen St.Neerwinden
SC.Orsmaal tegen SK.Waanrode
RD.Zoutleeuw tegen KCVV.Elewijt A
VK.Holsbeek A tegen KVC.Haacht A
FC.Perk A tegen KFC.Rap.Wezemaal A
RC.Butsel A tegen SNA.Keiberg A
SC.Out-Hoegaarden B tegen U.Lovenjoel
RC.Meldert tegen Boutersem United B
SNA.Keiberg A tegen RD.Zoutleeuw
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen VK.Holsbeek A
RC.Butsel B tegen SC.Out-Hoegaarden B
K.Halle VV. tegen KA.Goetsenhoven
St.Neerwinden tegen T.Bunsbeek
U.Lovenjoel tegen Boutersem United B
Atlas Linter tegen VC.Houtem-Oplinter B
RC.Meldert tegen SC.Orsmaal
KCVV.Elewijt A tegen K.St.Haasrode A
FC.Averbode-Okselaar A tegen KFC.Herent A
KFC.Rap.Wezemaal A tegen VC.Houtem-Oplinter A
KVC.Haacht A tegen FC.Perk A
Sp.Heide Linter tegen KVZ.Glabbeek B
VC.Bekkevoort A tegen Sp.Rotselaar A
HO.Veltem A tegen RC.Butsel A
KVZ.Glabbeek B tegen U.Lovenjoel
Boutersem United B tegen RC.Butsel B
VC.Houtem-Oplinter A tegen KVC.Haacht A
KFC.Herent A tegen VC.Bekkevoort A
K.St.Haasrode A tegen Sp.Rotselaar A
VC.Houtem-Oplinter B tegen Sp.Heide Linter
T.Bunsbeek tegen Atlas Linter
KA.Goetsenhoven tegen St.Neerwinden
RC.Meldert tegen K.Halle VV.
RD.Zoutleeuw tegen HO.Veltem A
RC.Butsel A tegen KFC.Rap.Wezemaal A
VK.Holsbeek A tegen FC.Averbode-Okselaar A
KCVV.Elewijt A tegen SNA.Keiberg A
FC.Perk A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
SC.Out-Hoegaarden B tegen SK.Waanrode
Sp.Rotselaar A tegen KFC.Herent A
SNA.Keiberg A tegen K.St.Haasrode A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen VC.Houtem-Oplinter A
KFC.Rap.Wezemaal A tegen RD.Zoutleeuw
FC.Averbode-Okselaar A tegen FC.Perk A
KVC.Haacht A tegen RC.Butsel A
U.Lovenjoel tegen VC.Houtem-Oplinter B
K.Halle VV. tegen SC.Orsmaal
SK.Waanrode tegen Boutersem United B
St.Neerwinden tegen RC.Meldert
RC.Butsel B tegen KVZ.Glabbeek B
Sp.Heide Linter tegen T.Bunsbeek
Atlas Linter tegen KA.Goetsenhoven
HO.Veltem A tegen KCVV.Elewijt A
VC.Bekkevoort A tegen VK.Holsbeek A
KVZ.Glabbeek B tegen SK.Waanrode
K.St.Haasrode A tegen KFC.Herent A
VC.Houtem-Oplinter A tegen FC.Averbode-Okselaar A
SNA.Keiberg A tegen HO.Veltem A
RD.Zoutleeuw tegen KVC.Haacht A
KCVV.Elewijt A tegen KFC.Rap.Wezemaal A
VK.Holsbeek A tegen Sp.Rotselaar A
RC.Butsel A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
SC.Orsmaal tegen SC.Out-Hoegaarden B
VC.Houtem-Oplinter B tegen RC.Butsel B
KA.Goetsenhoven tegen Sp.Heide Linter
T.Bunsbeek tegen U.Lovenjoel
RC.Meldert tegen Atlas Linter
K.Halle VV. tegen St.Neerwinden
FC.Perk A tegen VC.Bekkevoort A
KFC.Herent A tegen VK.Holsbeek A
Sp.Rotselaar A tegen FC.Perk A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen RD.Zoutleeuw
FC.Averbode-Okselaar A tegen RC.Butsel A
KFC.Rap.Wezemaal A tegen SNA.Keiberg A
KVC.Haacht A tegen KCVV.Elewijt A
Atlas Linter tegen K.Halle VV.
Sp.Heide Linter tegen RC.Meldert
SC.Orsmaal tegen St.Neerwinden
U.Lovenjoel tegen KA.Goetsenhoven
RC.Butsel B tegen T.Bunsbeek
SK.Waanrode tegen VC.Houtem-Oplinter B
K.St.Haasrode A tegen HO.Veltem A
VC.Bekkevoort A tegen VC.Houtem-Oplinter A
SC.Out-Hoegaarden B tegen Boutersem United B
KVZ.Glabbeek B tegen SC.Out-Hoegaarden B
VC.Houtem-Oplinter A tegen Sp.Rotselaar A
Boutersem United B tegen SC.Orsmaal
SNA.Keiberg A tegen KVC.Haacht A
RD.Zoutleeuw tegen FC.Averbode-Okselaar A
RC.Butsel A tegen VC.Bekkevoort A
VK.Holsbeek A tegen K.St.Haasrode A
KCVV.Elewijt A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
RC.Meldert tegen U.Lovenjoel
KA.Goetsenhoven tegen RC.Butsel B
T.Bunsbeek tegen SK.Waanrode
St.Neerwinden tegen Atlas Linter
K.Halle VV. tegen Sp.Heide Linter
HO.Veltem A tegen KFC.Rap.Wezemaal A
FC.Perk A tegen KFC.Herent A
KVZ.Glabbeek B tegen Boutersem United B
VC.Houtem-Oplinter A tegen KFC.Herent A
SNA.Keiberg A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
KFC.Rap.Wezemaal A tegen K.St.Haasrode A
RD.Zoutleeuw tegen VC.Bekkevoort A
RC.Butsel A tegen Sp.Rotselaar A
KCVV.Elewijt A tegen FC.Averbode-Okselaar A
K.Halle VV. tegen U.Lovenjoel
KA.Goetsenhoven tegen SK.Waanrode
Atlas Linter tegen SC.Orsmaal
St.Neerwinden tegen Sp.Heide Linter
VC.Houtem-Oplinter B tegen SC.Out-Hoegaarden B
RC.Meldert tegen RC.Butsel B
HO.Veltem A tegen KVC.Haacht A
FC.Perk A tegen VK.Holsbeek A
KFC.Herent A tegen RC.Butsel A
K.St.Haasrode A tegen FC.Perk A
Boutersem United B tegen VC.Houtem-Oplinter B
Sp.Rotselaar A tegen RD.Zoutleeuw
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen HO.Veltem A
VK.Holsbeek A tegen VC.Houtem-Oplinter A
FC.Averbode-Okselaar A tegen SNA.Keiberg A
KVC.Haacht A tegen KFC.Rap.Wezemaal A
SC.Orsmaal tegen KVZ.Glabbeek B
RC.Butsel B tegen K.Halle VV.
SK.Waanrode tegen RC.Meldert
Sp.Heide Linter tegen Atlas Linter
U.Lovenjoel tegen St.Neerwinden
VC.Bekkevoort A tegen KCVV.Elewijt A
SC.Out-Hoegaarden B tegen T.Bunsbeek
VC.Houtem-Oplinter A tegen FC.Perk A
SNA.Keiberg A tegen VC.Bekkevoort A
RD.Zoutleeuw tegen KFC.Herent A
RC.Butsel A tegen VK.Holsbeek A
KVC.Haacht A tegen K.St.Haasrode A
KCVV.Elewijt A tegen Sp.Rotselaar A
KFC.Rap.Wezemaal A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
KA.Goetsenhoven tegen SC.Out-Hoegaarden B
St.Neerwinden tegen RC.Butsel B
Sp.Heide Linter tegen SC.Orsmaal
K.Halle VV. tegen SK.Waanrode
Atlas Linter tegen U.Lovenjoel
T.Bunsbeek tegen Boutersem United B
VC.Houtem-Oplinter B tegen KVZ.Glabbeek B
HO.Veltem A tegen FC.Averbode-Okselaar A
KVZ.Glabbeek B tegen T.Bunsbeek
K.St.Haasrode A tegen VC.Houtem-Oplinter A
KFC.Herent A tegen KCVV.Elewijt A
Boutersem United B tegen KA.Goetsenhoven
Sp.Rotselaar A tegen SNA.Keiberg A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen KVC.Haacht A
VK.Holsbeek A tegen RD.Zoutleeuw
FC.Averbode-Okselaar A tegen KFC.Rap.Wezemaal A
SC.Orsmaal tegen VC.Houtem-Oplinter B
RC.Butsel B tegen Atlas Linter
SK.Waanrode tegen St.Neerwinden
U.Lovenjoel tegen Sp.Heide Linter
FC.Perk A tegen RC.Butsel A
VC.Bekkevoort A tegen HO.Veltem A
SC.Out-Hoegaarden B tegen RC.Meldert
SNA.Keiberg A tegen KFC.Herent A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen K.St.Haasrode A
Boutersem United B tegen RC.Meldert
KFC.Rap.Wezemaal A tegen VC.Bekkevoort A
KCVV.Elewijt A tegen VK.Holsbeek A
RC.Butsel A tegen VC.Houtem-Oplinter A
KVC.Haacht A tegen FC.Averbode-Okselaar A
RD.Zoutleeuw tegen FC.Perk A
HO.Veltem A tegen Sp.Rotselaar A
Sp.Heide Linter tegen RC.Butsel B
T.Bunsbeek tegen VC.Houtem-Oplinter B
Atlas Linter tegen SK.Waanrode
U.Lovenjoel tegen SC.Orsmaal
KA.Goetsenhoven tegen KVZ.Glabbeek B
K.Halle VV. tegen SC.Out-Hoegaarden B
KFC.Herent A tegen HO.Veltem A
VC.Houtem-Oplinter A tegen RD.Zoutleeuw
K.St.Haasrode A tegen RC.Butsel A
Boutersem United B tegen K.Halle VV.
Sp.Rotselaar A tegen KFC.Rap.Wezemaal A
SNA.Keiberg A tegen FC.Perk A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen VC.Bekkevoort A
RD.Zoutleeuw tegen RC.Butsel A
KCVV.Elewijt A tegen VC.Houtem-Oplinter A
KFC.Rap.Wezemaal A tegen KFC.Herent A
HO.Veltem A tegen VK.Holsbeek A
FC.Averbode-Okselaar A tegen K.St.Haasrode A
KVC.Haacht A tegen Sp.Rotselaar A
RC.Meldert tegen VC.Houtem-Oplinter B
U.Lovenjoel tegen SK.Waanrode
KA.Goetsenhoven tegen T.Bunsbeek
K.Halle VV. tegen KVZ.Glabbeek B
VK.Holsbeek A tegen SNA.Keiberg A
FC.Perk A tegen KCVV.Elewijt A
FC.Averbode-Okselaar A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
VC.Bekkevoort A tegen KVC.Haacht A
RC.Butsel B tegen U.Lovenjoel
VC.Houtem-Oplinter B tegen KA.Goetsenhoven
SK.Waanrode tegen Sp.Heide Linter
SC.Orsmaal tegen T.Bunsbeek
KVZ.Glabbeek B tegen RC.Meldert
SC.Out-Hoegaarden B tegen St.Neerwinden
KVZ.Glabbeek B tegen St.Neerwinden
KFC.Herent A tegen KVC.Haacht A
K.St.Haasrode A tegen RD.Zoutleeuw
VC.Houtem-Oplinter A tegen SNA.Keiberg A
Boutersem United B tegen Atlas Linter
Sp.Rotselaar A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
RC.Butsel A tegen KCVV.Elewijt A
VK.Holsbeek A tegen KFC.Rap.Wezemaal A
VC.Bekkevoort A tegen FC.Averbode-Okselaar A
FC.Perk A tegen HO.Veltem A
T.Bunsbeek tegen RC.Meldert
VC.Houtem-Oplinter B tegen K.Halle VV.
SK.Waanrode tegen RC.Butsel B
SC.Orsmaal tegen KA.Goetsenhoven
SC.Out-Hoegaarden B tegen Sp.Heide Linter
SNA.Keiberg A tegen RC.Butsel A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen KFC.Herent A
KFC.Rap.Wezemaal A tegen FC.Perk A
KVC.Haacht A tegen VK.Holsbeek A
HO.Veltem A tegen VC.Houtem-Oplinter A
KCVV.Elewijt A tegen RD.Zoutleeuw
VC.Bekkevoort A tegen K.St.Haasrode A
FC.Averbode-Okselaar A tegen Sp.Rotselaar A
St.Neerwinden tegen VC.Houtem-Oplinter B
Sp.Heide Linter tegen Boutersem United B
K.Halle VV. tegen T.Bunsbeek
U.Lovenjoel tegen SC.Out-Hoegaarden B
Atlas Linter tegen KVZ.Glabbeek B
SK.Waanrode tegen SC.Orsmaal
RC.Meldert tegen KA.Goetsenhoven
KVZ.Glabbeek B tegen Sp.Heide Linter
KFC.Herent A tegen FC.Averbode-Okselaar A
VC.Houtem-Oplinter A tegen KFC.Rap.Wezemaal A
K.St.Haasrode A tegen KCVV.Elewijt A
Boutersem United B tegen U.Lovenjoel
Sp.Rotselaar A tegen VC.Bekkevoort A
RC.Butsel A tegen HO.Veltem A
FC.Perk A tegen KVC.Haacht A
VK.Holsbeek A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
RD.Zoutleeuw tegen SNA.Keiberg A
SC.Orsmaal tegen RC.Meldert
KA.Goetsenhoven tegen K.Halle VV.
T.Bunsbeek tegen St.Neerwinden
VC.Houtem-Oplinter B tegen Atlas Linter
SC.Out-Hoegaarden B tegen RC.Butsel B
SNA.Keiberg A tegen KCVV.Elewijt A
Sp.Rotselaar A tegen K.St.Haasrode A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen FC.Perk A
FC.Averbode-Okselaar A tegen VK.Holsbeek A
KVC.Haacht A tegen VC.Houtem-Oplinter A
VC.Bekkevoort A tegen KFC.Herent A
HO.Veltem A tegen RD.Zoutleeuw
KFC.Rap.Wezemaal A tegen RC.Butsel A
Sp.Heide Linter tegen VC.Houtem-Oplinter B
Atlas Linter tegen T.Bunsbeek
K.Halle VV. tegen RC.Meldert
St.Neerwinden tegen KA.Goetsenhoven
SK.Waanrode tegen SC.Out-Hoegaarden B
U.Lovenjoel tegen KVZ.Glabbeek B
RC.Butsel B tegen Boutersem United B
KVZ.Glabbeek B tegen RC.Butsel B
VC.Houtem-Oplinter A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
K.St.Haasrode A tegen SNA.Keiberg A
KFC.Herent A tegen Sp.Rotselaar A
Boutersem United B tegen SK.Waanrode
VK.Holsbeek A tegen VC.Bekkevoort A
KCVV.Elewijt A tegen HO.Veltem A
RD.Zoutleeuw tegen KFC.Rap.Wezemaal A
RC.Butsel A tegen KVC.Haacht A
FC.Perk A tegen FC.Averbode-Okselaar A
RC.Meldert tegen St.Neerwinden
KA.Goetsenhoven tegen Atlas Linter
SC.Orsmaal tegen K.Halle VV.
T.Bunsbeek tegen Sp.Heide Linter
VC.Houtem-Oplinter B tegen U.Lovenjoel
KFC.Herent A tegen K.St.Haasrode A
Sp.Rotselaar A tegen VK.Holsbeek A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen RC.Butsel A
VC.Bekkevoort A tegen FC.Perk A
FC.Averbode-Okselaar A tegen VC.Houtem-Oplinter A
HO.Veltem A tegen SNA.Keiberg A
KFC.Rap.Wezemaal A tegen KCVV.Elewijt A
KVC.Haacht A tegen RD.Zoutleeuw
St.Neerwinden tegen K.Halle VV.
RC.Butsel B tegen VC.Houtem-Oplinter B
Sp.Heide Linter tegen KA.Goetsenhoven
U.Lovenjoel tegen T.Bunsbeek
SK.Waanrode tegen KVZ.Glabbeek B
Atlas Linter tegen RC.Meldert
SC.Out-Hoegaarden B tegen SC.Orsmaal
Atlas Linter tegen SC.Out-Hoegaarden B
RC.Butsel B tegen SC.Orsmaal
St.Neerwinden tegen Boutersem United B
RC.Butsel A tegen FC.Averbode-Okselaar A
HO.Veltem A tegen K.St.Haasrode A
RD.Zoutleeuw tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
FC.Perk A tegen Sp.Rotselaar A
KCVV.Elewijt A tegen KVC.Haacht A
VC.Houtem-Oplinter A tegen VC.Bekkevoort A
SNA.Keiberg A tegen KFC.Rap.Wezemaal A
VK.Holsbeek A tegen KFC.Herent A
VC.Houtem-Oplinter B tegen SK.Waanrode
T.Bunsbeek tegen RC.Butsel B
KA.Goetsenhoven tegen U.Lovenjoel
RC.Meldert tegen Sp.Heide Linter
K.Halle VV. tegen Atlas Linter
Boutersem United B tegen SC.Out-Hoegaarden B
St.Neerwinden tegen SC.Orsmaal
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen KCVV.Elewijt A
KFC.Rap.Wezemaal A tegen HO.Veltem A
KFC.Herent A tegen FC.Perk A
FC.Averbode-Okselaar A tegen RD.Zoutleeuw
K.St.Haasrode A tegen VK.Holsbeek A
KVC.Haacht A tegen SNA.Keiberg A
Sp.Rotselaar A tegen VC.Houtem-Oplinter A
VC.Bekkevoort A tegen RC.Butsel A
Atlas Linter tegen St.Neerwinden
U.Lovenjoel tegen RC.Meldert
SC.Out-Hoegaarden B tegen KVZ.Glabbeek B
SC.Orsmaal tegen Boutersem United B
Sp.Heide Linter tegen K.Halle VV.
RC.Butsel B tegen KA.Goetsenhoven
SK.Waanrode tegen T.Bunsbeek
FC.Beigem RB tegen KVC.Kessel-Lo 2000 RB
FC.Kap.o/d.Bos RB tegen KV.Tervuren-Duisburg RB
KFC.Herent RB tegen Eendr.Eizer RB
KVZ.Glabbeek B tegen Sp.Heide Linter
ERC.Hoeilaart A tegen RC.Butsel A
K.St.Haasrode A tegen FC.Geetbets
SNA.Keiberg A tegen KFC.Baal
Sp.Rotselaar A tegen Tielt-Winge 3000 A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen KVC.Haacht A
VK.Holsbeek A tegen KCVV.Elewijt A
KVC.Kessel-Lo 2000 RB tegen FC.Tildonk RB
KNV.Keerbergen RB tegen FC.Kap.o/d.Bos RB
Oud-Heverlee Leuven RB tegen KFC.Herent RB
FC.Melsbroek RB tegen FC.Beigem RB
FC.Perk A tegen SK.Nossegem A
Sp.Budingen tegen T.Bunsbeek
KVK.Tienen B tegen St.Neerwinden
KA.Goetsenhoven tegen SC.Orsmaal
K.Halle VV. tegen Atlas Linter
SC.Out-Hoegaarden B tegen RC.Meldert
Boutersem United B tegen RC.Butsel B
Tielt-Winge 3000 A tegen KFC.Herent A
FC.Kap.o/d.Bos RB tegen Eendr.Eizer RB
KV.Tervuren-Duisburg RB tegen KNV.Keerbergen RB
FC.Tildonk RB tegen FC.Melsbroek RB
RC.Butsel RB tegen KVC.Kessel-Lo 2000 RB
SK.Nossegem A tegen SNA.Keiberg A
FC.Averbode-Okselaar A tegen K.St.Haasrode A
RC.Butsel A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
FC.Geetbets tegen FC.Perk A
KCVV.Elewijt A tegen KFC.Baal
KVC.Haacht A tegen Sp.Rotselaar A
Sp.Heide Linter tegen Sp.Budingen
SC.Orsmaal tegen SC.Out-Hoegaarden B
RC.Meldert tegen KVZ.Glabbeek B
Atlas Linter tegen KA.Goetsenhoven
KVK.Tienen B tegen K.Halle VV.
KFC.Herent A tegen FC.Averbode-Okselaar A
KVZ.Glabbeek B tegen SC.Orsmaal
K.St.Haasrode A tegen Tielt-Winge 3000 A
KFC.Herent A tegen KVC.Haacht A
SNA.Keiberg A tegen FC.Geetbets
Sp.Rotselaar A tegen RC.Butsel A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen VK.Holsbeek A
KVC.Kessel-Lo 2000 RB tegen KFC.Herent RB
Eendr.Eizer RB tegen KV.Tervuren-Duisburg RB
FC.Beigem RB tegen FC.Tildonk RB
Oud-Heverlee Leuven RB tegen FC.Kap.o/d.Bos RB
FC.Melsbroek RB tegen RC.Butsel RB
FC.Perk A tegen FC.Averbode-Okselaar A
KFC.Baal tegen SK.Nossegem A
RC.Butsel B tegen T.Bunsbeek
K.Halle VV. tegen St.Neerwinden
Sp.Budingen tegen RC.Meldert
KA.Goetsenhoven tegen KVK.Tienen B
SC.Out-Hoegaarden B tegen Atlas Linter
VK.Holsbeek A tegen ERC.Hoeilaart A
ERC.Hoeilaart A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
VK.Holsbeek A tegen Sp.Rotselaar A
Tielt-Winge 3000 A tegen FC.Perk A
KV.Tervuren-Duisburg RB tegen Oud-Heverlee Leuven RB
KFC.Herent RB tegen FC.Melsbroek RB
KNV.Keerbergen RB tegen Eendr.Eizer RB
RC.Butsel RB tegen FC.Beigem RB
FC.Geetbets tegen KFC.Baal
KVC.Haacht A tegen K.St.Haasrode A
RC.Butsel A tegen KFC.Herent A
FC.Averbode-Okselaar A tegen SNA.Keiberg A
KCVV.Elewijt A tegen SK.Nossegem A
Atlas Linter tegen KVZ.Glabbeek B
K.Halle VV. tegen KA.Goetsenhoven
St.Neerwinden tegen Boutersem United B
KVK.Tienen B tegen SC.Out-Hoegaarden B
SC.Orsmaal tegen Sp.Budingen
Sp.Heide Linter tegen RC.Butsel B
ERC.Hoeilaart A tegen KCVV.Elewijt A
KVZ.Glabbeek B tegen KVK.Tienen B
K.St.Haasrode A tegen RC.Butsel A
Boutersem United B tegen T.Bunsbeek
KFC.Herent A tegen VK.Holsbeek A
SK.Nossegem A tegen FC.Geetbets
SNA.Keiberg A tegen Tielt-Winge 3000 A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen KCVV.Elewijt A
Sp.Rotselaar A tegen ERC.Hoeilaart A
FC.Beigem RB tegen KFC.Herent RB
KVC.Kessel-Lo 2000 RB tegen FC.Kap.o/d.Bos RB
FC.Tildonk RB tegen RC.Butsel RB
Oud-Heverlee Leuven RB tegen KNV.Keerbergen RB
KFC.Baal tegen FC.Averbode-Okselaar A
FC.Perk A tegen KVC.Haacht A
KA.Goetsenhoven tegen St.Neerwinden
Sp.Budingen tegen Atlas Linter
RC.Butsel B tegen RC.Meldert
SC.Out-Hoegaarden B tegen K.Halle VV.
ERC.Hoeilaart A tegen KFC.Herent A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen Sp.Rotselaar A
Tielt-Winge 3000 A tegen KFC.Baal
VK.Holsbeek A tegen K.St.Haasrode A
KV.Tervuren-Duisburg RB tegen KVC.Kessel-Lo 2000 RB
KFC.Herent RB tegen FC.Tildonk RB
Eendr.Eizer RB tegen Oud-Heverlee Leuven RB
FC.Kap.o/d.Bos RB tegen FC.Melsbroek RB
KCVV.Elewijt A tegen FC.Geetbets
KVC.Haacht A tegen SNA.Keiberg A
FC.Averbode-Okselaar A tegen SK.Nossegem A
SC.Orsmaal tegen RC.Butsel B
KVK.Tienen B tegen Sp.Budingen
K.Halle VV. tegen KVZ.Glabbeek B
KA.Goetsenhoven tegen SC.Out-Hoegaarden B
St.Neerwinden tegen T.Bunsbeek
Sp.Heide Linter tegen Boutersem United B
RC.Butsel A tegen FC.Perk A
KVZ.Glabbeek B tegen KA.Goetsenhoven
K.St.Haasrode A tegen ERC.Hoeilaart A
Boutersem United B tegen RC.Meldert
KFC.Herent A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
SNA.Keiberg A tegen RC.Butsel A
Sp.Rotselaar A tegen KCVV.Elewijt A
KVC.Kessel-Lo 2000 RB tegen KNV.Keerbergen RB
FC.Beigem RB tegen FC.Kap.o/d.Bos RB
RC.Butsel RB tegen KFC.Herent RB
FC.Melsbroek RB tegen KV.Tervuren-Duisburg RB
SK.Nossegem A tegen Tielt-Winge 3000 A
FC.Perk A tegen VK.Holsbeek A
FC.Geetbets tegen FC.Averbode-Okselaar A
KFC.Baal tegen KVC.Haacht A
RC.Butsel B tegen Atlas Linter
T.Bunsbeek tegen Sp.Heide Linter
Sp.Budingen tegen K.Halle VV.
SC.Out-Hoegaarden B tegen St.Neerwinden
ERC.Hoeilaart A tegen FC.Perk A
VK.Holsbeek A tegen SNA.Keiberg A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen K.St.Haasrode A
Tielt-Winge 3000 A tegen FC.Geetbets
Sp.Rotselaar A tegen KFC.Herent A
RC.Butsel A tegen KFC.Baal
KVC.Haacht A tegen SK.Nossegem A
KCVV.Elewijt A tegen FC.Averbode-Okselaar A
St.Neerwinden tegen Sp.Heide Linter
RC.Meldert tegen T.Bunsbeek
SC.Orsmaal tegen Boutersem United B
KA.Goetsenhoven tegen Sp.Budingen
KVK.Tienen B tegen RC.Butsel B
SC.Out-Hoegaarden B tegen KVZ.Glabbeek B
KVZ.Glabbeek B tegen St.Neerwinden
K.St.Haasrode A tegen Sp.Rotselaar A
Boutersem United B tegen Atlas Linter
KFC.Herent A tegen KCVV.Elewijt A
SNA.Keiberg A tegen ERC.Hoeilaart A
Eendr.Eizer RB tegen KVC.Kessel-Lo 2000 RB
KV.Tervuren-Duisburg RB tegen FC.Beigem RB
FC.Kap.o/d.Bos RB tegen FC.Tildonk RB
KNV.Keerbergen RB tegen FC.Melsbroek RB
SK.Nossegem A tegen RC.Butsel A
FC.Averbode-Okselaar A tegen Tielt-Winge 3000 A
KFC.Baal tegen VK.Holsbeek A
FC.Geetbets tegen KVC.Haacht A
RC.Butsel B tegen K.Halle VV.
Sp.Budingen tegen SC.Out-Hoegaarden B
T.Bunsbeek tegen SC.Orsmaal
Sp.Heide Linter tegen RC.Meldert
FC.Perk A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
RC.Butsel A tegen VK.Holsbeek A
KCVV.Elewijt A tegen SNA.Keiberg A
FC.Averbode-Okselaar A tegen Sp.Rotselaar A
FC.Geetbets tegen KFC.Herent A
KVC.Haacht A tegen ERC.Hoeilaart A
SK.Nossegem A tegen K.St.Haasrode A
KFC.Baal tegen FC.Perk A
T.Bunsbeek tegen KVZ.Glabbeek B
SC.Orsmaal tegen K.Halle VV.
St.Neerwinden tegen RC.Butsel B
Atlas Linter tegen KVK.Tienen B
RC.Meldert tegen KA.Goetsenhoven
Sp.Heide Linter tegen SC.Out-Hoegaarden B
Boutersem United B tegen Sp.Budingen
Tielt-Winge 3000 A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
KVZ.Glabbeek B tegen Sp.Budingen
ERC.Hoeilaart A tegen KFC.Baal
VK.Holsbeek A tegen SK.Nossegem A
KFC.Herent A tegen K.St.Haasrode A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen SNA.Keiberg A
Sp.Rotselaar A tegen FC.Perk A
FC.Beigem RB tegen KNV.Keerbergen RB
FC.Tildonk RB tegen KV.Tervuren-Duisburg RB
KVC.Kessel-Lo 2000 RB tegen Oud-Heverlee Leuven RB
RC.Butsel RB tegen FC.Kap.o/d.Bos RB
FC.Melsbroek RB tegen Eendr.Eizer RB
KVC.Haacht A tegen FC.Averbode-Okselaar A
KCVV.Elewijt A tegen Tielt-Winge 3000 A
RC.Butsel A tegen FC.Geetbets
KA.Goetsenhoven tegen RC.Butsel B
Atlas Linter tegen T.Bunsbeek
St.Neerwinden tegen RC.Meldert
SC.Orsmaal tegen Sp.Heide Linter
KVK.Tienen B tegen Boutersem United B
K.St.Haasrode A tegen KCVV.Elewijt A
Boutersem United B tegen K.Halle VV.
SNA.Keiberg A tegen Sp.Rotselaar A
Tielt-Winge 3000 A tegen KVC.Haacht A
Eendr.Eizer RB tegen FC.Beigem RB
KNV.Keerbergen RB tegen FC.Tildonk RB
FC.Kap.o/d.Bos RB tegen KFC.Herent RB
KV.Tervuren-Duisburg RB tegen RC.Butsel RB
Oud-Heverlee Leuven RB tegen FC.Melsbroek RB
FC.Geetbets tegen VK.Holsbeek A
FC.Averbode-Okselaar A tegen RC.Butsel A
SK.Nossegem A tegen ERC.Hoeilaart A
KFC.Baal tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
Sp.Heide Linter tegen Atlas Linter
T.Bunsbeek tegen KVK.Tienen B
RC.Meldert tegen SC.Orsmaal
Sp.Budingen tegen St.Neerwinden
RC.Butsel B tegen SC.Out-Hoegaarden B
FC.Perk A tegen KFC.Herent A
KVZ.Glabbeek B tegen RC.Butsel B
ERC.Hoeilaart A tegen FC.Geetbets
K.St.Haasrode A tegen FC.Perk A
KFC.Herent A tegen SNA.Keiberg A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen SK.Nossegem A
Sp.Rotselaar A tegen KFC.Baal
VK.Holsbeek A tegen FC.Averbode-Okselaar A
FC.Beigem RB tegen Oud-Heverlee Leuven RB
KFC.Herent RB tegen KV.Tervuren-Duisburg RB
FC.Tildonk RB tegen Eendr.Eizer RB
RC.Butsel RB tegen KNV.Keerbergen RB
RC.Butsel A tegen Tielt-Winge 3000 A
KCVV.Elewijt A tegen KVC.Haacht A
KA.Goetsenhoven tegen Boutersem United B
K.Halle VV. tegen T.Bunsbeek
St.Neerwinden tegen SC.Orsmaal
Atlas Linter tegen RC.Meldert
KVK.Tienen B tegen Sp.Heide Linter
Boutersem United B tegen SC.Out-Hoegaarden B
SNA.Keiberg A tegen K.St.Haasrode A
Tielt-Winge 3000 A tegen VK.Holsbeek A
KVC.Kessel-Lo 2000 RB tegen FC.Melsbroek RB
KNV.Keerbergen RB tegen KFC.Herent RB
Eendr.Eizer RB tegen RC.Butsel RB
Oud-Heverlee Leuven RB tegen FC.Tildonk RB
FC.Averbode-Okselaar A tegen ERC.Hoeilaart A
SK.Nossegem A tegen Sp.Rotselaar A
FC.Geetbets tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
KVC.Haacht A tegen RC.Butsel A
KCVV.Elewijt A tegen FC.Perk A
KFC.Baal tegen KFC.Herent A
T.Bunsbeek tegen KA.Goetsenhoven
SC.Orsmaal tegen Atlas Linter
RC.Butsel B tegen Sp.Budingen
RC.Meldert tegen KVK.Tienen B
Sp.Heide Linter tegen K.Halle VV.
KVZ.Glabbeek B tegen Boutersem United B
ERC.Hoeilaart A tegen Tielt-Winge 3000 A
K.St.Haasrode A tegen KFC.Baal
KFC.Herent A tegen SK.Nossegem A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen FC.Averbode-Okselaar A
Sp.Rotselaar A tegen FC.Geetbets
VK.Holsbeek A tegen KVC.Haacht A
KVC.Kessel-Lo 2000 RB tegen FC.Beigem RB
KV.Tervuren-Duisburg RB tegen FC.Kap.o/d.Bos RB
Eendr.Eizer RB tegen KFC.Herent RB
Oud-Heverlee Leuven RB tegen RC.Butsel RB
RC.Butsel A tegen KCVV.Elewijt A
KA.Goetsenhoven tegen Sp.Heide Linter
Atlas Linter tegen St.Neerwinden
K.Halle VV. tegen RC.Meldert
FC.Perk A tegen SNA.Keiberg A
KVK.Tienen B tegen SC.Orsmaal
SC.Out-Hoegaarden B tegen T.Bunsbeek
KVZ.Glabbeek B tegen T.Bunsbeek
ERC.Hoeilaart A tegen KVC.Haacht A
K.St.Haasrode A tegen SK.Nossegem A
KFC.Herent A tegen FC.Geetbets
SNA.Keiberg A tegen KCVV.Elewijt A
Sp.Rotselaar A tegen FC.Averbode-Okselaar A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen Tielt-Winge 3000 A
VK.Holsbeek A tegen RC.Butsel A
Sp.Budingen tegen Boutersem United B
K.Halle VV. tegen SC.Orsmaal
RC.Butsel B tegen St.Neerwinden
KA.Goetsenhoven tegen RC.Meldert
FC.Perk A tegen KFC.Baal
KVK.Tienen B tegen Atlas Linter
SC.Out-Hoegaarden B tegen Sp.Heide Linter
Tielt-Winge 3000 A tegen Sp.Rotselaar A
FC.Geetbets tegen K.St.Haasrode A
KFC.Baal tegen SNA.Keiberg A
KVC.Haacht A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
FC.Averbode-Okselaar A tegen KFC.Herent A
RC.Butsel A tegen ERC.Hoeilaart A
SK.Nossegem A tegen FC.Perk A
KCVV.Elewijt A tegen VK.Holsbeek A
SC.Orsmaal tegen KA.Goetsenhoven
St.Neerwinden tegen KVK.Tienen B
Atlas Linter tegen K.Halle VV.
RC.Meldert tegen SC.Out-Hoegaarden B
Sp.Heide Linter tegen KVZ.Glabbeek B
T.Bunsbeek tegen Sp.Budingen
KVZ.Glabbeek B tegen RC.Meldert
ERC.Hoeilaart A tegen VK.Holsbeek A
K.St.Haasrode A tegen FC.Averbode-Okselaar A
KFC.Herent A tegen Tielt-Winge 3000 A
SNA.Keiberg A tegen SK.Nossegem A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen RC.Butsel A
Sp.Rotselaar A tegen KVC.Haacht A
FC.Tildonk RB tegen KVC.Kessel-Lo 2000 RB
KFC.Herent RB tegen Oud-Heverlee Leuven RB
FC.Beigem RB tegen FC.Melsbroek RB
FC.Kap.o/d.Bos RB tegen KNV.Keerbergen RB
KFC.Baal tegen KCVV.Elewijt A
K.Halle VV. tegen KVK.Tienen B
KA.Goetsenhoven tegen Atlas Linter
RC.Butsel B tegen Boutersem United B
Sp.Budingen tegen Sp.Heide Linter
FC.Perk A tegen FC.Geetbets
SC.Out-Hoegaarden B tegen SC.Orsmaal
Tielt-Winge 3000 A tegen K.St.Haasrode A
VK.Holsbeek A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
KVC.Kessel-Lo 2000 RB tegen RC.Butsel RB
Eendr.Eizer RB tegen FC.Kap.o/d.Bos RB
KNV.Keerbergen RB tegen KV.Tervuren-Duisburg RB
FC.Melsbroek RB tegen FC.Tildonk RB
KCVV.Elewijt A tegen ERC.Hoeilaart A
KVC.Haacht A tegen KFC.Herent A
FC.Averbode-Okselaar A tegen FC.Perk A
SK.Nossegem A tegen KFC.Baal
RC.Butsel A tegen Sp.Rotselaar A
FC.Geetbets tegen SNA.Keiberg A
RC.Meldert tegen Sp.Budingen
Atlas Linter tegen SC.Out-Hoegaarden B
SC.Orsmaal tegen KVZ.Glabbeek B
T.Bunsbeek tegen RC.Butsel B
St.Neerwinden tegen K.Halle VV.
KVK.Tienen B tegen KA.Goetsenhoven
KVZ.Glabbeek B tegen Atlas Linter
K.St.Haasrode A tegen KVC.Haacht A
Boutersem United B tegen St.Neerwinden
KFC.Herent A tegen RC.Butsel A
SNA.Keiberg A tegen FC.Averbode-Okselaar A
Sp.Rotselaar A tegen VK.Holsbeek A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen ERC.Hoeilaart A
FC.Kap.o/d.Bos RB tegen Oud-Heverlee Leuven RB
KV.Tervuren-Duisburg RB tegen Eendr.Eizer RB
KFC.Herent RB tegen KVC.Kessel-Lo 2000 RB
FC.Tildonk RB tegen FC.Beigem RB
RC.Butsel RB tegen FC.Melsbroek RB
KFC.Baal tegen FC.Geetbets
SK.Nossegem A tegen KCVV.Elewijt A
KA.Goetsenhoven tegen K.Halle VV.
RC.Butsel B tegen Sp.Heide Linter
Sp.Budingen tegen SC.Orsmaal
FC.Perk A tegen Tielt-Winge 3000 A
SC.Out-Hoegaarden B tegen KVK.Tienen B
ERC.Hoeilaart A tegen Sp.Rotselaar A
Tielt-Winge 3000 A tegen SNA.Keiberg A
VK.Holsbeek A tegen KFC.Herent A
Eendr.Eizer RB tegen KNV.Keerbergen RB
FC.Beigem RB tegen RC.Butsel RB
Oud-Heverlee Leuven RB tegen KV.Tervuren-Duisburg RB
FC.Melsbroek RB tegen KFC.Herent RB
FC.Geetbets tegen SK.Nossegem A
KCVV.Elewijt A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
KVC.Haacht A tegen FC.Perk A
FC.Averbode-Okselaar A tegen KFC.Baal
RC.Butsel A tegen K.St.Haasrode A
K.Halle VV. tegen SC.Out-Hoegaarden B
KVK.Tienen B tegen KVZ.Glabbeek B
St.Neerwinden tegen KA.Goetsenhoven
RC.Meldert tegen RC.Butsel B
Atlas Linter tegen Sp.Budingen
T.Bunsbeek tegen Boutersem United B
RC.Butsel RB tegen Oud-Heverlee Leuven RB
KVZ.Glabbeek B tegen K.Halle VV.
K.St.Haasrode A tegen VK.Holsbeek A
Boutersem United B tegen Sp.Heide Linter
KFC.Herent A tegen ERC.Hoeilaart A
SNA.Keiberg A tegen KVC.Haacht A
Sp.Rotselaar A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
FC.Kap.o/d.Bos RB tegen KVC.Kessel-Lo 2000 RB
KNV.Keerbergen RB tegen Oud-Heverlee Leuven RB
KFC.Herent RB tegen FC.Beigem RB
RC.Butsel RB tegen FC.Tildonk RB
SK.Nossegem A tegen FC.Averbode-Okselaar A
KFC.Baal tegen Tielt-Winge 3000 A
FC.Geetbets tegen KCVV.Elewijt A
FC.Perk A tegen RC.Butsel A
Sp.Budingen tegen KVK.Tienen B
RC.Butsel B tegen SC.Orsmaal
T.Bunsbeek tegen St.Neerwinden
SC.Out-Hoegaarden B tegen KA.Goetsenhoven
ERC.Hoeilaart A tegen K.St.Haasrode A
Tielt-Winge 3000 A tegen SK.Nossegem A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen KFC.Herent A
VK.Holsbeek A tegen FC.Perk A
FC.Tildonk RB tegen KFC.Herent RB
KVC.Kessel-Lo 2000 RB tegen KV.Tervuren-Duisburg RB
Oud-Heverlee Leuven RB tegen Eendr.Eizer RB
FC.Melsbroek RB tegen FC.Kap.o/d.Bos RB
KCVV.Elewijt A tegen Sp.Rotselaar A
RC.Butsel A tegen SNA.Keiberg A
FC.Averbode-Okselaar A tegen FC.Geetbets
KVC.Haacht A tegen KFC.Baal
RC.Meldert tegen Boutersem United B
St.Neerwinden tegen SC.Out-Hoegaarden B
Atlas Linter tegen RC.Butsel B
K.Halle VV. tegen Sp.Budingen
Sp.Heide Linter tegen T.Bunsbeek
KA.Goetsenhoven tegen KVZ.Glabbeek B
KVZ.Glabbeek B tegen SC.Out-Hoegaarden B
K.St.Haasrode A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
Boutersem United B tegen SC.Orsmaal
KFC.Herent A tegen Sp.Rotselaar A
SNA.Keiberg A tegen VK.Holsbeek A
FC.Kap.o/d.Bos RB tegen FC.Beigem RB
KNV.Keerbergen RB tegen KVC.Kessel-Lo 2000 RB
KFC.Herent RB tegen RC.Butsel RB
KV.Tervuren-Duisburg RB tegen FC.Melsbroek RB
SK.Nossegem A tegen KVC.Haacht A
KFC.Baal tegen RC.Butsel A
FC.Perk A tegen ERC.Hoeilaart A
FC.Geetbets tegen Tielt-Winge 3000 A
FC.Averbode-Okselaar A tegen KCVV.Elewijt A
T.Bunsbeek tegen RC.Meldert
Sp.Heide Linter tegen St.Neerwinden
RC.Butsel B tegen KVK.Tienen B
Sp.Budingen tegen KA.Goetsenhoven
ERC.Hoeilaart A tegen SNA.Keiberg A
Tielt-Winge 3000 A tegen FC.Averbode-Okselaar A
Sp.Rotselaar A tegen K.St.Haasrode A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen FC.Perk A
VK.Holsbeek A tegen KFC.Baal
FC.Beigem RB tegen KV.Tervuren-Duisburg RB
FC.Tildonk RB tegen FC.Kap.o/d.Bos RB
KVC.Kessel-Lo 2000 RB tegen Eendr.Eizer RB
FC.Melsbroek RB tegen KNV.Keerbergen RB
KCVV.Elewijt A tegen KFC.Herent A
RC.Butsel A tegen SK.Nossegem A
KVC.Haacht A tegen FC.Geetbets
Atlas Linter tegen Boutersem United B
SC.Orsmaal tegen T.Bunsbeek
RC.Meldert tegen Sp.Heide Linter
K.Halle VV. tegen RC.Butsel B
St.Neerwinden tegen KVZ.Glabbeek B
SC.Out-Hoegaarden B tegen Sp.Budingen
K.St.Haasrode A tegen KFC.Herent A
Boutersem United B tegen KVK.Tienen B
SNA.Keiberg A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
Tielt-Winge 3000 A tegen KCVV.Elewijt A
FC.Kap.o/d.Bos RB tegen RC.Butsel RB
Eendr.Eizer RB tegen FC.Melsbroek RB
KNV.Keerbergen RB tegen FC.Beigem RB
KV.Tervuren-Duisburg RB tegen FC.Tildonk RB
Oud-Heverlee Leuven RB tegen KVC.Kessel-Lo 2000 RB
SK.Nossegem A tegen VK.Holsbeek A
FC.Averbode-Okselaar A tegen KVC.Haacht A
FC.Perk A tegen Sp.Rotselaar A
FC.Geetbets tegen RC.Butsel A
KFC.Baal tegen ERC.Hoeilaart A
T.Bunsbeek tegen Atlas Linter
Sp.Budingen tegen KVZ.Glabbeek B
RC.Meldert tegen St.Neerwinden
Sp.Heide Linter tegen SC.Orsmaal
RC.Butsel B tegen KA.Goetsenhoven
ERC.Hoeilaart A tegen SK.Nossegem A
KFC.Herent A tegen FC.Perk A
Sp.Rotselaar A tegen SNA.Keiberg A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen KFC.Baal
VK.Holsbeek A tegen FC.Geetbets
FC.Beigem RB tegen Eendr.Eizer RB
FC.Tildonk RB tegen KNV.Keerbergen RB
KFC.Herent RB tegen FC.Kap.o/d.Bos RB
RC.Butsel RB tegen KV.Tervuren-Duisburg RB
FC.Melsbroek RB tegen Oud-Heverlee Leuven RB
KVC.Haacht A tegen Tielt-Winge 3000 A
RC.Butsel A tegen FC.Averbode-Okselaar A
KCVV.Elewijt A tegen K.St.Haasrode A
K.Halle VV. tegen Boutersem United B
Atlas Linter tegen Sp.Heide Linter
St.Neerwinden tegen Sp.Budingen
KVK.Tienen B tegen T.Bunsbeek
SC.Orsmaal tegen RC.Meldert
SC.Out-Hoegaarden B tegen RC.Butsel B
Boutersem United B tegen KA.Goetsenhoven
SNA.Keiberg A tegen KFC.Herent A
Tielt-Winge 3000 A tegen RC.Butsel A
SK.Nossegem A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
KVC.Haacht A tegen KCVV.Elewijt A
FC.Perk A tegen K.St.Haasrode A
KFC.Baal tegen Sp.Rotselaar A
FC.Averbode-Okselaar A tegen VK.Holsbeek A
FC.Geetbets tegen ERC.Hoeilaart A
Sp.Heide Linter tegen KVK.Tienen B
RC.Meldert tegen Atlas Linter
SC.Orsmaal tegen St.Neerwinden
RC.Butsel B tegen KVZ.Glabbeek B
T.Bunsbeek tegen K.Halle VV.
KNV.Keerbergen RB tegen RC.Butsel RB
Eendr.Eizer RB tegen FC.Tildonk RB
KV.Tervuren-Duisburg RB tegen KFC.Herent RB
Oud-Heverlee Leuven RB tegen FC.Beigem RB
RC.Butsel A tegen KVC.Haacht A
KFC.Herent A tegen KFC.Baal
ERC.Hoeilaart A tegen FC.Averbode-Okselaar A
K.St.Haasrode A tegen SNA.Keiberg A
Sp.Rotselaar A tegen SK.Nossegem A
VK.Holsbeek A tegen Tielt-Winge 3000 A
FC.Perk A tegen KCVV.Elewijt A
KVC.Kessel-Lo 2000 A tegen FC.Geetbets
Atlas Linter tegen SC.Orsmaal
KA.Goetsenhoven tegen T.Bunsbeek
KVK.Tienen B tegen RC.Meldert
Sp.Budingen tegen RC.Butsel B
K.Halle VV. tegen Sp.Heide Linter
SC.Out-Hoegaarden B tegen Boutersem United B
KFC.Herent RB tegen KNV.Keerbergen RB
FC.Tildonk RB tegen Oud-Heverlee Leuven RB
RC.Butsel RB tegen Eendr.Eizer RB
FC.Melsbroek RB tegen KVC.Kessel-Lo 2000 RB
KVC.Haacht A tegen VK.Holsbeek A
FC.Geetbets tegen Sp.Rotselaar A
SK.Nossegem A tegen KFC.Herent A
KCVV.Elewijt A tegen RC.Butsel A
Tielt-Winge 3000 A tegen ERC.Hoeilaart A
KFC.Baal tegen K.St.Haasrode A
FC.Averbode-Okselaar A tegen KVC.Kessel-Lo 2000 A
SNA.Keiberg A tegen FC.Perk A
SC.Orsmaal tegen KVK.Tienen B
T.Bunsbeek tegen SC.Out-Hoegaarden B
St.Neerwinden tegen Atlas Linter
RC.Meldert tegen K.Halle VV.
Sp.Heide Linter tegen KA.Goetsenhoven
Boutersem United B tegen KVZ.Glabbeek B